Zadzwoń do nas!

wylewki Zator

Zator i Energylandię zna chyba każdy w Polsce. To miasto zdobywa coraz większą popularność przez atrakcje turystyczne jakimi są park miniatur w podbliskim Inwałdzie oraz park dinozaurów.

W Zatorze nie brakuję również inwestycji prywatnych w domy jednorodzinne. To one stanowią trzon próśb o wycenę wykonania wylewek. Najpopularniejszymi wylewkami są:

Wylewki maszynowe Zator

Polecamy wylewki betonowe maszynowe jako tradycyjne i solidne rozwiązanie. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Od przeznaczenia pod ogrzewanie podłogowe po schody zewnętrzne czy nawet alejki parkowe i ścierzki rowerowe, których w Zatorze jest dosyć dużo.

Wylewki betonowe są bardzo odporne na uszkidzenia mechaniczne, dzięki temu są często wybierane na wylewki garażowe oraz do pomieszczeń gospodarczych.

Wylewki anhydrytowe Zator

Cechą charakterystyczną dla wylewek anhydrytowych jest ich płynna konsystencja. Dzięki niej lepiej docierają w trudno dostępne miejsca np. pod rurki z ogrzewaniem lub w łączenia styropianu. Dodatkowym atutem wylewek anhydrytowych jest ich plastyczność, która sprawia że wylewki nie muszą być tworzone na bazie zbrojenia. Z tego powodu również można ograniczyć dylatacje praktycznie do zera, oczywiście zachowując tylko dylatację obwodowe!

Cena wylewek maszynowych anhydrytowych Zator

Cena wylewek anhydrytowych w dużej mierze zależy od rozmiaru wylewki oraz podłoża, na którym ma być wylana. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty.