Zadzwoń do nas!

wylewki Wadowice

Wadowice w odróżnieniu do Wieliczki znane są na cały świat. To właśnie z nich pochodzi jedyny polak, który został Papierzem: Karol Wojtyła. To właśnie On rozsławił to miejsce jeszcze bardziej kiedy jako Papież Jan Paweł II podczas opowieści na ołatarzu zlokalizowanym na rynku w Wadowicach wskazał palcem małą cukiernie, podkreślając że tam jako mały chłopak chodził na kremówki :-)

Wadowice jako bardzo urokliwe miasto z dobrą lokalizacją i sąsiedztwem w postaci Zatora, Inwałdu, Andrychowa, Stryszowa itp stanowią świetną baze dla osiedlania się w domkach jednorodzinnych.

Wylewki maszynowe Wadowice

Wykonane przy użyciu maszyny zwanej mixokretem są gwarancją wysokiej jakości. Mixokret bardzo ułatwia wykonanie wylewek ponieważ odpowiada za odpowiednie wymieszanie składowych wylewki tj. żwiru, piasku, cementu oraz plastyfikatora, a także poda wylewkę w miejsce robocze nawet na wyższe kondygnacje.

Wylewki anhydrytowe Wadowice

Wylewki anhydrytowe również wykonuje się maszynowo przy użyciu mixokreta. Różnica pomiędzy wylewkami betonowymi, a anhydrytowymi jest taka, że wylewki anhydrytowe wykonuje się z odwodnionego cementu tzw. anhydrytu. Prócz tego różnica polega na właściwościach wylewki. Anhydrytowe są płynne, elastyczne, lepiej przewodzą ciepło i są samopoziomujące się z gładką powierzchnią.

Dzięki temu są częściej wybierane na ogrzewanie podłogowe.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji o wylewkach wykonywanych przez nas.