Zadzwoń do nas!

wylewki Jaworzno

Działamy w na terenie miasta Jaworzno i w jego okolicach. Świadczymy usługi w zakresie wykonywania wylewek maszynowych z podziałem na:

Wylewki maszynowe betonowe

Wylewkami maszynowymi betonowymi nazywane są standardowe wylewki, wykonane przy pomocy mixoreta. Ułatwia on oraz przyspiesza wykonanie wylewki. Zadaniem mixokreta podczas wykonywania wylewki jest odpowiednie mieszanie składników podanych przez operatora.

W przypadku wylewek betonowych składnikami są woda, cement, odpowiedni żwir, piasek oraz plastyfikator lub włókno szklane.

Wylewki betonowe maszynowe są bardzo trwałe. Świetnie nadają się na strop, wylewkę garażową, łazienkową lub do pomieszczenia gospodarczego.

Po dodaniu środków mrozoodpornych można użyć wylewki betonowej maszynowej do wykonania tarasu, podbudowy pod schody wejściowe do domu lub jako ścieżka lub chodnik ogrodowy, który można wykończyć płytami naklejanymi na wylewkę.

Wylewki maszynowe anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe swoją nazwę zawdzięczają od użytego do ich produkcji odwodnionego gipsu, zwanego anhydrytem. Ich konsystencja jest płynna dla tego świetnie nadają się do zalewania pustych powierzchni, których ciężko byłoby zarzucić tradycyjną wylewką betonową.

Kolejną zaletą wylewek anhydrytowych, które mieliśmy możliwość zaprezentować klientom z Jaworzna, to możliwość samopoziomowania się. Wylewka anhydrytowa przez swoją konsystencję łatwo i równo się rozprowadza, co sprawia, że nowopowstała nawierzchnia jest równa.

Wylewka maszynowa anhydrytowa na ogrzewanie podłogowe

Dzięki swoim właściwością świetnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Wylewka charakteryzuje się dużym przewodzeniem ciepła.

W mieścia Jaworzno i jego okolicach mieliśmy przyjemność wykonywać naszym mixokretem wylewki anhydrytowe maszynowe. Posiadamy  zadowolonych klientów miejszkających w Jaworznie i w krótce pod niniejszym tekestem przedstawimy Państwu kilka zdjęć z realizacji, na których widać wykonane przez nas wylewki.