Zadzwoń do nas!

wylewki Skawina

Skawina jest bardzo atrakcyjnym miastem do budowania domów jednorodzinnych. Jej położenie sprawia, że dosyć szybko można dojechać do pracy w Krakowie lub w miejscach bardziej odległych za pośrednictwem autostrady A4.

W ostatnich latach w Skawnie można zaobserwować dosyć duże nagromadzenie budów nie tylko domów jednorozinnych ale również bloków mieszkalnych.

Wylewki maszynowe

Nasza firma świadczy usługi w zakresie wykonywania wylewek betonowych przy pomocy maszyny o nazwie mixokret. Wykorzystanie jej sprawia, że przygotowanie wylewki trwa krócej, mamy pewność dobrze wymieszanych składników (żwir, cement, piasek, woda, plastifikator) oraz umożliwia podanie gotowej wylewki na większe odległości za pomocą specjalnych węży.

Wylewki betonowe maszynowe są bardzo trwałe. Słyną ze swojej wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. To właśnie dzięki tym właściwością po dodaniu odpowiedniej domieszki, wylewki betonowe maszynowe wykorzystywane są na zewnątrz domu np. do tarasów, balkonów, schodów czy nawet ścierzek rowerowych i ogrodowych.

Wylewki anhydrytowe

Wylewkami anhydrytowymi są wylewki, do przygotowania których użyto odwodnionego cementu nazywanego anhydrytem. Wylewki anhydrytowe są płynne dzięki czemu świetnie docierają do najbardziej niedostępnych miejsc takich jak szczeliny, pęknięcia czy puste przestrzenie pod rurkami z ogrzewaniem podłogowym lub przerwy między styropianem. Wylewki anhydrytowe są bardzo plastyczne dzięki temu nie używa się do ich wykonania zbrojenia. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na naprężenia oraz dobrym przewodzeniem ciepła. To właśnie ten czynnik sprawia, że chętnie są wybierane na ogrzewanie podłogowe.

Wylewki maszynowe anhydrytowe Skawina cena

Ostateczne ceny ustalane są indywidualnie po dokonaniu oględzin i pomiarów. W dużej mierze zależą od rodzaju wylewek: betonowe są tańsze, a anhydrytowe droższe.

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio pod numerem telefonu znajdującym się w prawym górnym rogu naszej strony.