Zadzwoń do nas!

wylewki Oświęcim

Oświęcim jest granicznym większym miastem województwa małopolskiego. Na cały świat słynie z niemieckiego obozu koncentracyjnego. Jego liczne mniejsze, graniczne miejscowości pełne są od budów domów jednorodzinnych, w których właściciele wykonują wylewki.

Z Oświęcimia i jego okolic dostajemy dużo zapytań dotyczących możliwości wykonania wylewek maszynowych. Jako firma chętnie przyjmujemy takie zlecenia.

Wylewki maszynowe Oświęcim

Najpopularniejszą wylewką jaką wykonujemy na terenie i w obszarach miasta Oświęcim jest wylewka betonowa, wykonana przy użyciu tzw. mixokreta. Jest to maszyna służąca do wymieszania składników wylewki w odpowiednich proporcjach, któe podaje operator. Zastosowanie mixokreta bardzo ułatwia i przyspiesza wykonanie wylewki. Mixokret ma możliwość podania gotowej wylewki na większe odległości za pomocą odpowiednich rur. W zależności od mocy mixokreta, gotowe wylewki można podawać nawet w pionie na wyższe piętra.

Wylewki anhydrytowe Oświęcim

Jeśli szukacie Państwo wylewki na ogrzewanie podłogowe to polecamy zdecydować się na wylewkę anhydrytową, która ma najlepsze właściwości przewodzenia ciepła. Dodatkowo jest płynna dzięki temu świetnie okala rurki z ogrzewaniem podłogowym i z łatwością penetruje wszelkie pęknięcia lub puste przestrzenie. Uzyskana wylewka jest elastyczna co daje jej wysoki współczynnik odporności na pęknięcie oraz redukuje prawie do zera konieczność tworzenia dylatacji.

Dodatkowym plusem wylewek anhydrytowych jest bardzo równa(samopoziomująca się) powierzchnia, dzięki której zaoszczędzicie Państwo na kleju potrzebnym do klejenia glazury lub innego rodzaju wykończenia.