Zadzwoń do nas!

wylewki Wieliczka

Wieliczka to jedno z najstarszych miast Polski. Słynie z zamku żupnego, który został wybudowany za panowania Króla Kazimierza Wielkiego oraz Kopalni Soli.

W 2016 r. były organizowane Światowe Dni Młodzieży w Brzegach graniczących z Wieliczką.

Wieliczka jest bardzo chętnie odwiedzanym miastem przez turystów, którzy jako obowiązkowy punkt swojej wycieczki mają właśnie Kopalnię Soli.

Wylewki maszynowe Wieliczka

Jeśli potrzebujecie Państwo wylewki odpornej na uszkodzenia mechaniczne lub mrozoodpornej do wykorzystania na tarasy lub schody wejściowe do własnego domu to polecamy właśnie tą wylewkę. Wylewka maszynowa betonowa to gwarancja dobrze wymieszanych składników oraz szybkość wykonania. Dzięki podpięciu specjalnych węży pod agregat(mixokret) jesteśmy w stanie przetransportować wylewkę od mixokreta do wnętrza budynku lub na kolejne piętra.

Wylewka anhydrytowa Wieliczka

Często polecanymi wylewkami do ogrzewania podłogowego są wylewki anhydrytowe. Jest to podyktowane, tym że wylewki anhydrytowe charakteryzują się dużym przewodzeniem ciepła oraz płynną konsystencją. To właśnie dzięki płynnej konsystencji wylewka dociera w trudno dostępne miejsca np. pod rurki z ogrzewaniem podłogowym lub w szczeliny między styropianem.

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu w celu ustalenia terminu na darmowy pomiar i wycenę wylewki w miejscowości Wielicz oraz jej okolicach.