Zadzwoń do nas!

wylewki Chrzanów

Świadczymy usługi wylewek maszynowych w Chrzanowie i jego okolicach ponieważ Chrzanów jest położony blisko naszej siedziby tj. Krzeszowic. Ciągle przybywająca ilość domków jednorodzinnych w Chrzanowie sprawia, że wykonywane przez nas wylewki cieszą siędużą popularnością. Dochodzi do sytuacji, w któej klienci widząc nas jak wykonujemy wylewki podchodzą z sąsiedznich budów i proszę o dokonanie pomiaru i podanie ceny za wylewkę maszynową u nich. Potem czekają na termin i cieszą się gotowymi wylewkami.

Wylewki maszynowe Chrzanów

Jak już wcześniej wspomnieliśmy wykonujemy wylewki maszynowe w Chrzanowie główinie z polecenia. Klienci proszą nas o wycenę podczas wykonywania wylewki na sąsiedniej budowie.

Popularnością cieszą się zarówno wylewki betonowe jak i anhydrytowe, choć te nieco rzadszą z uwagi na wyższą cenę. Obie świetnie nadają się na ogrzewanie podłogowe jednak wylewki ahydrytowej nie trzeba zacierać.

Wylewki ahydrytowe Libiąż

Jak już wspomniałem wcześniej wylewka anhydrytowa jest dedykowana do ogrzewania podłogowego z uwagii na swoje właściwości:

- posiada naturalne właściwości samopoziomujące

- jej powierzchnia jest idealnie równa co przekłada się na zaoszczędzenie na kleju podczas kładzenia glazury

- można pominąć tworzenie odcięć dylatacyjnych, poza dylatacją obwodową

- dobrze przewodzi ciepłi

- charakteryzuje się wysoką elastycznością dzięki czemu nie wymaga zbrojenia

- jest dużo lżejsza niż wylewka betonowa