Zadzwoń do nas!

wylewki Miechów

Miechów to miasto mijane jadąc z Krakowa do Warszawy lub Kielc. W zasadzie po Słomnikach to drugie największe miasto na tej trasie.

Miechów Charsznica słynie z pól uprawnych, obsianych kapustą i marchewką. Znana na całą Polskę kapusta z Charsznicy jest dostępna w każdym sklepie.

Wylewki maszynowe Miechów

Myśląc o wylewkach każdy ma na myśli wylewki betonowe tradycyjne robione przy użyciu mixokreta. To właśnie one są najczęściej wybierane  jako wylewki do domów jednorodzinnych. Są bardzo trwałe i przy okazji wylewania ich w domu można dodać plastyfikator, który sprawi, że nasza wylewka będzie odporna na mróz. Dzięki temu nada się na taras, schody zewnętrzne czy alejki ogrodowe. Prócz mrozoodporności, wylewki betonowe są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Wylewki anhydrytowe Miechów

Wylewkami anhydrytowymi nazywamy wylewki uzyskane z odwodnionego cementu. Są bardzo płynne i lekkie dzięki temu wybierane są do rekonstrukcji stropów, gdzie duże obciążenie nie wchodzi w gre. Często są wybierane na ogrzewanie podłogowe ponieważ mają dobre właściwości przewodzenia ciepła.

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego dowiedzą się Państwo więcej o wylewkach wykonywanych przez naszą firmę oraz ustalimy termin dogodny na pomiar.