Zadzwoń do nas!

wylewki Libiąż

Libiąż to miasto przemysłowe słynące z kopalni węgla kamiennego Janina, fabryki okien i profili PCW, kopalni dolomitu oraz fabryki kostki brukowej.

Dzięki przemysłowemu charakterowi, w Libiążu mieszkańcy nie narzekają na brak pracy. Rozwijają się regiony poprzez np. budowę domów jednorodzinnych.

Z Libiąża mamy dużo zapytań dotyczących wylewek maszynowych betonowych oraz anhydrytowych. Najczęściej jesteśmy pytani o cenę wylewki zarówno betonowej jak i anhydrytowej. Oczywiście główne ramy ceny można podać ale najczęściej odbywa się to podczas pomiaru, na który bardzo chętnie jeździmy do Libiąża.

Oferujemy dwa rodzaje wylewek w Libiążu:

Wylewki Libiąż

zwykle wyceniamy tradycyjne wylewki betonowe wykonywane przy użyciu mixokreta. To sprawdzona forma wylewki w rozsądnej cenie. Jej atutem jest zastosowanie zarówno na ogrzewaniu podłogowym jak i miejscach gdzie potrzebna jest silna. wytrzymała wylewka odporna na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. W Libiążu jak w każdym mieście słynącym z kopalń, może dochodzić do tzw. tąpnięć spowodowanych ruchami ziemii napierającej na wyrobiska kopalniane. To czynnik, który dodatkowo przemawia za wykonywaniam solidnych wylewek maszynowych!

Wylewki maszynowe

Podczas wykonywania wylewek tylko i wyłącznie posługujemy się mixokretem. To maszyna dzięki, której składniki wylewki są idealnie wymieszane i podane docelowo do miejsca gdzie wykonywana jest wylewka. Mixokret ułatwia pracę i daje pewność odpowiedniej mieszanki.

Wylewki ahydrytowe

Wylewka anhydrytowa świetnie nadaje się do równania powierzchni lub na ogrzewanie podłogowe. Co prawda jest nieco droższa od tradycyjnej wylewki maszynowej betonowej ale ma lepsze właściwości przewodzenia ciepła i jej konsystencja jest lejąca. Dzięki temu dociera w miejsca trudno dostępne, takie które często są nadsypane przy wykonaniu wylewki betonowej.

Wylewki anhydrytowe Libiąż

Nasza firma oferuje darmowy pomiar dla klientó z Libiąża i okolic np. Chrzanowa, Oświęcimia, Chełmka czy Jaworzna.